středa 15. listopadu 2017

Moje malé (velké) radosti.

Mám radost,když se mi podaří koupit něco pěkného(třeba i praktického)za dobré peníze...Poslední dobou se mi teda opravdu "poštěstilo": Z práce jsem si donesla tento bucláček-je v něm i kilo sádla.A protože mám ve své kuchyni tuto hnědou keramiku,samozřejmě,že jsem byla ráda,že ho mám... Od kolegyně Leonky jsem v práci dostala super perníčky-pekla je její maminka a Lea je zdobila:a jsou fakt mňam! Před 14 dny se tak dívám na Toulavou kameru(na čt 1) a říkám si-už by mohla vyjít další,vždycky ji mám pod stromečkem(funguje to tak,že já si ji koupím a děti mi ji zaplatí jako dárek)..Ve čt jsem šla z práce na poštu a co nevidím-už se pěkně na mě dívá z výlohy.Navíc vyletí ven paní vedoucí,která mě viděla přes výlohu a říká-už ji mám pro vás nachystanou,vezmete si ji?no,jasně,že jsem si ji hned vzala.. Mám všecky díly-tato má číslo 25. No,a v naposled se mi povedlo něco pěkného a levného včera v Holešově v Tescu:mají tam spoustu slev,hledala jsem něco malého,milého a levného,co bych mohla zařadit do dlouhého letošního seznamu vánočních dárků.No,a našla jsem-krásný džbáneček-třeba na kytičky...pro kamarádku,která miluje šedou barvu...a nakonec jsem koupila i růžový-možná bude taky dárkem pro někoho,ke komu půjdem na vánoční návštěvu nebo zůstane u nás.Uvidíme.Byly poslední dva.Úplně si ve džbánečku dovedu představit třeba kytičku voňavých konvalinek.. A protože jsem měla radost z nákupu,tak jsem večer udělala všem takovou večeři-teda,né drahou,ale rychlou...já jsem-skrz bolavé zuby-měla jen krupici...

2 komentáře:

 1. Sadelňáček je nádherný, perníčky mňamka veliká a na Toulavku se těším pod stromečkem také😉..A džbánky jsou jako vázičky úžasné.
  Měj krásný den.Z ❤

  OdpovědětVymazat
 2. Překontrolovat eToro, největší sociální investiční síť na světě, kde 1,000,000y klientů vydělávají kopírováním obchodních rozhodnutí našich nejlepších obchodníků.

  Kolektivní rozum Obchodníci, kteří využívají eToro's CopyTrader™, mají o 60 % větší šance na výhru

  227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

  OdpovědětVymazat