neděle 24. července 2016

Bukovanský mlýn

Další z mých cestovatelských přání...Když už jsme byli v Miloticích,tak se přece stavíme i tu...Bílé chaloupky s modrou podrovnávkou,červenými střechami, dřevěnými špaletovými okýnky,v nich modré velké keramické bucláky s muškáty,krásné naškrobené záclonky...A mezi tím vším větrný mlýn.Sice dnes jsou jeho lopaty z laminátu a pohání je elektrický proud,ale rozhodně to nic neubere na kráse tohoto místa.Je tu i stylová hospůdka(tady mají mňam točenou malinovku!!) a domečky se dají pronajímat na dovolenou nebo třeba i jen na víkend.Je tu bazén,koutek pro děti...ohrady ,kde jsou koně nebo ovečky.Ve mlýně je stálá expozice starých věciček,inf.centrum s prodejem upomínkových předmětů a ručně dělané keramiky.Jsem si koupila(kromě pohledů a tur.známky)i krásný modrý bucláček.A ten rozhled!!Podívejte: Vůbec se mi odtud nechtělo domů.Věříte mi?

6 komentářů:

 1. Krásné místo, které stojí za navštívení :o)
  Zdeni, věřím, že se ti odtud nechtělo odjíždět, protože ten samý pocit jsme měli též a to jsme neměli tak pěkné počasí, ale bylo škaredě a mrzlo.
  S přáním krásných letních dnů, Petra.

  OdpovědětVymazat
 2. Hneď pri fotke s keramikou som si pomyslela, že odtiaľ by som naprázno neodišla a asi ani ty :-) Krásny si si vybrala, to sa z neho bude piť!!!
  Pááá

  OdpovědětVymazat
 3. Zdeni věřím ti. Také mívám stejné pocity na cestách. Krásné místo jste navštívili a ten hrníček je boží. Krásný nový týden, pa Z❤

  OdpovědětVymazat
 4. Jejda, to je nádhera - mlýna, krajiny i těch nádherných pucláků...

  OdpovědětVymazat
 5. Zdenko, tak tam odsud by se mi taky nechtělo, opravdu ... a nějaké ty drobnosti člověk na památku musí mít !
  Užívej výletů. Jarka

  OdpovědětVymazat
 6. Holky moje,tam bylo opravdu krásně!!bych zas někam jela,ale "drabu"-ráno noviny,pak doma a na odpol.v Osevě..A víkend tentokrát vidím bledě-bude pracovní-jsou žně..

  OdpovědětVymazat